Bądź z nami na bieżąco

Leczenie bez bólu

Wielu Pacjentów boi się wizyt u stomatologa, co często spowodowane jest negatywnymi doświadczeniami z przeszłości. Przede wszystkim jest to obawa o ból, jaki może pojawić się w trakcie leczenia zębów. Dlatego w Alchemii Uśmiechu bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas każdej wizyty. 

Dentofobia, czyli strach przed dentystą jest przypadłością całkowicie nabytą, jednak skutecznie można z nią walczyć. Ważne jest porozumienie i zaufanie na linii lekarz – Pacjent. Nasi doświadczeni specjaliści mają ogromne doświadczenie w leczeniu bez bólu, co potwierdzają wszystkie pozytywne opinie na temat naszego gabinetu. Sam proces leczenia zaczynamy zawsze od konsultacji i przeprowadzenia szczegółowego wywiadu lekarskiego, aby poznać obawy trafiającej do nas osoby. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu możemy wspólnie rozwiązać problem jakim jest strach przed bólem i przed dentystą. 

leczenie bez bólu dentofobia

Znieczulenie stomatologiczne

Prawie wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Wiele zabiegów jest bezbolesnych, jednak i one mogą odbyć się w znieczuleniu jeśli taka jest wola Pacjenta. Zależy nam na tym, aby czuł się komfortowo podczas leczenia.