Bądź z nami na bieżąco

Alchemia Uśmiechu gabinet stomatologiczny

Witamy serdecznie w autorskim gabinecie dr Konrada Zaroda, lekarza dentysty z ponad 16-letnim doświadczeniem. To właśnie on stworzył wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie zadbamy o uśmiech Twój i Twoich bliskich. Z nami przestaniesz bać się dentysty. Sprawimy, że leczenie stomatologiczne przestanie być już tylko przykrą przyjemnością.  

Alchemia Uśmiechu to gabinet stomatologiczny, w którym kompleksowo wyleczysz swoje zęby. Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalizacji, którzy wspólnie przygotują plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb. Wyróżnia nas holistyczne podejście do Pacjenta, dzięki któremu nie tylko uzupełnimy brakujące wypełnienie w zębie, z którym do nas trafisz, ale przede wszystkim odnajdziemy przyczynę zaistniałej sytuacji. Z nami odzyskasz pewność siebie i będziesz cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem przez długie lata! 

W Alchemii Uśmiechu przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jesteśmy pierwszym w Warszawie gabinetem przyjaznym Małemu Pacjentowi. Skutecznie i bez bólu wyleczymy zęby Twojego dziecka oraz podpowiemy, jak przygotować się do wizyty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsza wizyta u dentysty może być stresująca zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odczarować negatywne skojarzenia dotyczące leczenia zębów dziecka. 

rodzinna stomatologia warszawa

Stomatologia bez bólu dla dzieci i dorosłych

Wszystkie zabiegi wykonujemy z troską o bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów.

Konsultacja stomatologiczna

Umów się do nas na wizytę, wypełnij kwestionariusz zdrowia i opowiedz nam o swoim problemie. My znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Plan leczenia z kosztorysem

Nasi specjaliści wspólnie przygotują dla Ciebie indywidualny plan leczenia z kosztorysem. Dzięki temu zaplanujesz nie tylko swoje wizyty u stomatologa, ale również domowy budżet.

Leczenie zębów

W Alchemii Uśmiechu wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonujemy przy użyciu mikroskopu, dzięki czemu masz pewność, że Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.

Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, w tym także mikroskop stomatologiczny oraz skaner wewnątrzustny iTero. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas każdej wizyty w naszym gabinecie. Wiesz, że jesteś w dobrych rękach, a świadczą o tym wszystkie pozytywne opinie dotyczące naszego leczenia. Zaufanie do lekarza stomatologa to podstawa każdego leczenia i od tego zaczynamy cały proces. Po otrzymaniu pisemnego planu leczenia z kosztorysem wiesz już, co Cię czeka i jak przygotować się do kolejnego spotkania. Jest to ważne również podczas planowania domowego budżetu. 

Nasz gabinet wyróżnia się także dokładnością i punktualnością. Możesz przyjść na wizytę w trakcie przerwy na lunch, bo masz pewność, że przyjmiemy Cię na wizytę o czasie. Jest to dla nas niezwykle istotne, ponieważ traktujemy każdego Pacjenta z należytym szacunkiem. Nasze rejestratorki skontaktują się z Tobą dzień wcześniej, aby potwierdzić wizytę oraz przypomną o kontroli stomatologicznej po zakończonym leczeniu. Od teraz nie musisz pamiętać o wizytach u dentysty, my zrobimy to za Ciebie! 

licówki porcelanowe, wyciski
piekny usmiech
stomatologia dziecięca warszawa mokotów

Gabinet stomatologiczny na warszawskim Mokotowie

Alchemia Uśmiechu to gabinet stomatologiczny znajdujący się na warszawskim Mokotowie, dwie minuty pieszo od stacji metra Pole Mokotowskie. Bez problemu zaparkujesz tu także samochód pod samym gabinetem. Jeśli przyjedziesz do nas wcześniej z przyjemnością zrobimy Ci pyszną kawę. Posiadamy również szczoteczki jednorazowe oraz inne akcesoria do mycia zębów, aby każdy Pacjent mógł przygotować się do wizyty.