Bądź z nami na bieżąco

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dział stomatologii, który zajmuje się poprawą estetyki uśmiechu. Dzięki zabiegom takim, jak bonding zębów czy wybielanie, Pacjenci mogą cieszyć pięknym uśmiechem już po jednej wizycie w naszym gabinecie. Wszystkie zabiegi wykonujemy z wyjątkową dbałością o szczegóły właśnie po to, aby zęby nie tylko wyglądały ładnie, ale przede wszystkie jak najbardziej naturalnie. 

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej przywracają Pacjentom pewność siebie i podnoszą ich poczucie własnej wartości. W końcu mogą zyskać piękny uśmiech, o jakim od dawna marzyli. 

stomatologia estetyczna, licówki porcelanowe bez szlifowania

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

Wiele osób marzy o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu. Dziś spełnienie tego marzenia jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki zabiegom z zakresu stomatologii estetycznej można skutecznie rozjaśnić kolor zębów, zmienić ich kształt, a nawet zamknąć diastemę. Stomatologia estetyczna pozwala tak naprawdę rozwiązać wiele problemów, takich jak przerwy między zębami czy starte brzegi sieczne. Odbudowa zębów kompozytem jest nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim dużo tańsza niż wykonanie pracy protetycznej. Dużym plusem jest także fakt, że wszystkie te zabiegi są mało inwazyjne i pozwalają w krótkim czasie uzyskać swój wymarzony uśmiech.